Czym są plastry na odchudzanie?

Diety cud, cudownie działające suplementy bez żadnego wysiłku i piękna sylwetka w kilka dni. Takie informacje jeszcze często robią sporo zamieszania, bo zawsze znajdą się tacy, co w nie uwierzą.

Jak się zdrowo odchudzić?

Tymczasem odchudzanie nie jest wcale taką prostą sprawą. Jeśli nie będzie zachowana konsekwencja i wytrwałość, z dobrymi efektami można się pożegnać. Priorytetowym elementem jest ruch i o nim nie można absolutnie zapomnieć, kiedy myśli się o zrzuceniu kilku czy kilkunastu kilogramów. Parę prostych ćwiczeń dziennie plus półgodziny spacer lub delikatny trucht po parku – to wystarczy, aby utrzymać formę na dobrym poziomie prze cały rok.

Kolejna sprawa top zdrowa, zbilansowana odpowiednio dieta, bogata we wszystkie, potrzebne składniki odżywcze. Witaminy, minerały, ale też białko, tłuszcze i węglowodany – te wszystkie elementy są ważne i nie jest prawdą, ze trzeba pozbyć się kategorycznie tłuszczu czy węglowodanów, aby schudnąć. Oczywiście, należy dopasować jadłospis do swoich preferencji żywieniowych oraz uwzględnić problemy zdrowotne. Ni każdemu służy laktoza czy gluten, dlatego warto zasięgnąć porady dietetyka, zrobić testy alergologiczne, upewniając się, że zbyt dużą waga nie wynika z kłopotów z nietolerancja pokarmową.

Preparaty i zioła wspomagające odchudzanie

Niektórzy nie wyobrażają sobie diety bez środków, wpływających pośrednio na wagę. Do takich preparatów zaliczają się m.in. spalacze tłuszczu, herbatki odchudzające czy plastry na odchudzanie, np. Sliminazer. Na stronie producenta można znaleźć informacje traktujące o składzie preparatu: ekstrakt z guarany, z zielonej herbaty, wyciag z pieprzu Cayenne, jagody Acai, L-karnityna i garcinia cambogia. Jak zapewnia producent, plastry Sliminazer są nasączone substancjami aktywnymi i dostają się przez naskórek do organizmu. Jak to działa? Karnityna to aminokwas produkowany przez organizm człowieka, ale w małych ilościach. Jest to związek, prowadzący do wzrostu wytwarzanej energii i mogący wpływać pośrednio na zahamowanie tworzenia się tkanki tłuszczowej. Pieprz Cayenne wpływa na metabolizm, a jagody ACAI mogą hamować apetyt. Nie ma tu więc żadnego cudu. Bez diety i ruchu plastry Sliminazer nie będą pomocne.

O tym, czym są plastry na odchudzanie można poczytać więcej na stronie producenta i na stronach nt,. odchudzania.

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *