Efekty czy dieta białkowa pozwala schudnąć ?

Chcąc schudnąć należy wprowadzić dietę w życie, a dieta białkowa efekty daje niesamowite, widoczne bardzo szybko rezultaty. Dieta proteinowa jest dietą bez ograniczenia ilości spożywanego pokarmu, bez uczucia głodu, i pozwala pozbyć się nad programowych kilogramów bez efektu jojo.

Wprowadzenie zasady diety proteinowej w życie pozwoli stracić zbędne kilogramy dość szybko, nawet kilkanaście w ciągu miesiąca.

Zastanawiasz się jakie efekty daje dieta i po jakim czasie można je zaobserwować. Czy są to stałe osiągnięcia czy chwilowe.

Widoczność efektów jest natychmiastowa, plan diety został tak zaplanowany. Spowodowane jest to podejściem dr Dukana do psychologi osób z nadwagą. Został użyty element motywacyjny, efekty widoczne szybko, aby odchudzający się nie zniechęcił czekając na rezultaty zanim organizm zareaguje, w przeciwnym wypadku często zniechęcamy się uznając, że dieta nie działa. Efekty na diecie są błyskawiczne, ponieważ odstawione są węglowodany i je się zdrowe produkty i odstawia się tłuszcze.

Efekty w fazach diety proteinowej

W pierwszej fazie można spodziewać się szokujących rezultatów, lecz to trzeba traktować na początku jako utratę wody i tłuszczu z organizmu tak działa 1 faza. Po przejściu tej fazy, która może trwać do 5 dni, przekonuje nas że jest skuteczna i trzeba ją prowadzić dalej.

Tempu utraty kilogramów jest różna w zależności od organizmu, jednak w 1 fazie można schudnąć 2,5 – 3,5 kg.

W kolejne fazie chodzi o utratę wagi do takiej jaką chcemy uzyskać. Ta faza trwa w zależności od ilości kilogramów jak chcemy spalić. Spożywa się białka i warzywa na zmianę. Nie martwimy się o nadmiar kalorii.

Kolejną sprawą jest kwestia, iż spadek wagi zachodzi nawet bez wykonywania ćwiczeń fizycznych, lecz jak w każdej diecie umiarkowany ruch fizyczny jest zalecany (spacer, rowerek 20 – 30 min cztery razy w tygodniu) i przyśpieszy jeszcze efekty, ciężkie i forsowne ćwiczenia ponieważ organizm jest zmęczony 2 pierwszymi fazami. Osobą z dużą nadwagą ciężko wykonywać ćwiczenia i dlatego dieta dukana ma takie założenia.

Bardziej intensywny ruch fizyczny zalecany jest w fazie 3 i 4 gdy nasz jadłospis się zmienia. W tych fazach zachodzi ustabilizowanie naszych osiągniętych efektów.

Dzienny jadłospis może składać się od 4 do 6 posiłków bazuje głównie na nabiale i mięsie. Odpowiednio podchodząc do diety można w trwały sposób zmienić swój wygląd. Efekty są widoczne szybko ale cała dieta jest długo terminowa i trwa dobrze ponad miesiąc w zależności od wielkości potrzeby utraty wagi.

Zobacz tutaj:

varicolen allegro I moctivin apteka I bioxyn kontakt I sliminazer cena apteka

admin Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *